Відгуки про Вагiсан®

Досвід застосування Вагiсану® мають тисячі жінок. Багато з них залишають відгуки про Вагісан® в Інтернеті й ставлять запитання про препарат. Спершу ми відповімо на найпоширеніші запитання. А потім наведемо приклади відгуків про Вагiсан® , вказавши посилання на сайти, на яких ці відгуки були залишені.
1. Чим Вагiсан ® відрізняється від вагінальних свічок (місцевих пробіотиків)?
2. Чи допомагає Вагiсан ® від молочниці (кандидозу)?
3. Чи можна застосовувати Вагiсан ® під час вагітності, і чи є у Вагiсану® побічні ефекти?
 

 • Чим Вагiсан® відрізняється від вагінальних свічок (місцевих пробіотиків)?
  Вагiсан® – це унікальний пробіотик. Вагiсан® містить живі лактобактерії, виділені з урогенітального тракту здорових жінок. У той час, як інші пробіотики (вагінальні свічки) виготовлені на основі бактерій, виділених із флори кишечнику. Бактерії, виділені з кишечника, не захищають жіночий організм від повторного розвитку генітальної інфекції, оскільки вони не здатні активно розмножуватися, утворювати в піхві колоніїі витісняти хвороботворні мікроби. Лактобактерії Вагiсану® , відкриті канадськими вченими після 20-ти років досліджень, здатні до гарної фіксації на слизовій піхви, активного розмноження та заселення вагінальної ніші. Вони виробляють цілий ряд біологічно активних речовин (спирти, лізоцим, бактеріоцини), які є згубними для патогенних мікробів. Вагiсан® усуває причину бактеріального вагінозу та знижує ризик захворювання на молочницю, а також виникнення запального процесу в піхві. Пробіотик Вагісан® випускається у двох формах – оральні капсули та вагінальні капсули.
   
 • Чи допомагає Вагiсан® від молочниці (кандидозу)?
  Вагiсан® допомагає запобігти молочниці й відновити мікрофлору піхви після лікування молочниці. Лікувати молочницю потрібно протигрибковими засобами, призначеними гінекологом. Молочниця - це генітальна інфекція, викликана дріжджоподібними грибами Candida, які витісняють корисну лактофлору та порушують нормальний кислотно-лужний баланс піхви. Порушення нормальної мікрофлори піхви - одна з найчастіших причин виникнення молочниці та інших генітальних інфекцій (наприклад, бактеріального вагінозу). Протигрибкові засоби дозволяють позбутися симптомів хвороби, але при цьому не відновлюють мікрофлору піхви, порушену молочницею. Тому молочниця часто повертається, тобто розвивається рецидив. При вагінальному кандидозі частота рецидивів досить висока - 20-40% упродовж 4-6 тижнів після проведеного лікування. З цієї причини в процесі лікування важливо не лише усунути причину захворювання, а й відновити здорову вагінальну флору. Вагiсан® містить живі лактобактерії, які відновлюють вагінальну мікрофлору і допомагають запобігти поверненню молочниці.
   
 • Чи можна приймати Вагiсан® під час вагітності, і чи є у Вагiсану® побічні ефекти?
  Численні клінічні дослідження вітчизняні та закордонні довели, що Вагiсан® не має побічних ефектів. Тому Вагiсан® рекомендується приймати вагітним для відновлення мікрофлори піхви. Порушена мікрофлора сприяє швидкому розвитку запальних захворювань та генітальних інфекцій. Крім того, вагінальна флора матері визначає вид бактерій, що заселяють стравохід новонародженого, а відповідно, визначає і його здоров'я з перших днів життя.
  визначає і його здоров'я з перших днів життя.

   

Якщо Ви довіряєте ТМ Вагісан, проголосуйте,
нажавши на кнопку

Рейтинг

 

Відгуки про Вагiсан® (у Росії препарат має назву Вагилак):

 

 • Відгуки про Вагісан на сайті www.medcentre.com.ua

  «У мене під час вагітности на її фоні виник дисбактеріоз. Лікар прописала Вагісан. Мене звичайно трішки засмутив той факт, что його потрібно приймати в таблетках, але довірилась гінекологу та була дуже рада цьому. Вагісан дійстно мені допоміг.»

  «Вагісан насправді чудовий засіб для позбавлення від вагінального дисбактеріозу.»

  «Повністю підтримую. Вагісан – чудовий засіб. Нарешті створили засіб, котрий замінює ці незручні свічки. Часто доводиться бувати у відрядженнях. От уявіть, свічу пропустити не можна, а як її поставити у потязі? Або наприклад, є свічки, котрі виходять на протязі всього дня…жах.. Я також приймала Вагісан – мені допоміг цей засіб.»

  «Вагісан дуже гарний засіб. Я проходила курс лікування з прийомом антибіотиків, що визвало загальний дисбактеріоз. Як його лікувати в шлунку я знаю, а «там»…. Від свічок я відмовилась, оскільки вони викликають у мене жахливий дискомфорт. Лікар порадила мені новий засіб Вагісан. Дуже задоволена засобом. Всі «відчутні» ознаки дисбактеріозу пройшли. Мікрофлора нормалізувалась. Повторні аналізи показали, що все в нормі.»

 • Відгуки про Вагiсан® на форумі U-mama.ru:
  "Вагiсан® - це пробіотик, препарат, що містить лактобактерії, які в нормі повинні бути в піхві здорової жінки. Побічного нічого немає, пишуть в інструкції: "індивідуальна непереносимість", а там у складі - тільки штами цієї флори, яка там непереносимість може бути до нормофлори?). Що було до того - все погано було до того))) я особисто після антибіотикотерапії приймала, мало, що імунітет слабкий, так ще а/б ... одним словом, дисбіоз був суворий, дуже некомфортно, болісно, я б навіть сказала = ( З Вагiсаном® доволі швидко нормалізувалося, свербіж, виділення - все минуло, мазки теж хороші. Раніше я лікувалася якось вагінальними таблетками, дуже не сподобалося, довелося 2 курси різні пройти, було подразнення на компоненти таблеток, знов-таки незручно застосовувати = / Так що великий плюс на користь Вагiсану® . "
   
 • Відгуки про Вагiсан® на сайті Baby.ru:
  "Є такий препарат останнього покоління, який застосовується для нормалізації мікрофлори піхви у дівчаток і жінок, але не у вигляді свічок, що більш звично, а в таблетках - оральним шляхом. Це - Вагiсан® , відгуки про який здебільшого позитивні. Ефективність застосування Вагiсану® велика, побічних дій не відзначається".

  "Узагалі-то, про Вагiсан® я й сама давно вже знаю, але приємно почитати і побачити, що є люди, які радять гарні ліки, а не найдорожчі і нерідко малоефективні =) Від Вагiсану® молочниці не буває, оскільки застосовувати його можна тільки, коли вся патогенна мікрофлора вже знищена відповідними препаратами. Одним словом, не займайтеся самолікуванням - і не буде ніяких проблем. Але це можна взагалі про будь-який лікарський засіб сказати. =) "

  "Адекватний за ціною препарат, досить ефективний, без побічних ефектів (дуже великий плюс, до речі), у відпустку його завжди з собою беру, а то вже бувало, що організм коверзує, і в результаті - порушення мікрофлори ... Тепер перед поїздкою для профілактики одразу, не чекаючи, п'ю - і цілком стерпно, жодного разу більше нічого такого не було. "
   
 • Відгуки про Вагiсан ® на форумі Woman.ru:
  "Я пила після антибіотиків, мені допомогло, раджу. Пити треба не менше двох тижнів. якщо є виділення із запахом, отже, у вас вже патогенна флора розрослася, спершу її прибийте, а вже потім можна заселяти нормальну за допомогою Вагiсану®. Це препарат лактобактерій, не антибіотик, він не знищує патогенну флору, він відновлює нормальну. "

  "Невже після Вагiсану® (прописали в капсулах) може з'явиться молочниця? Чомууу??? Теж тепер не знаю, пити чи не пити?! :((("

  "Від Вагiсану® немає ніякої молочниці !!!!!! Він навпаки підвищує опір слизової піхви до різних мікробів! Вагiсан® - це комплекс лактобактерій, які в нормі містяться у здорових жінок! Якщо у вас спочатку серйозні проблеми з флорою, то лікуйте основне захворювання! Можна на тлі Вагiсану® .... ось так, дівчатка".
   
 • Відгук про Вагiсан ® на форумі журналу «Жіночі пристрасті»:
  "Підтримую. Спершу треба вилікувати молочницю, а потім відновлювати флору Вагiсаном® .. інакше сама лише молочниця буйним цвітом розквітне .. тільки ви спочатку переконайтеся, що у вас саме молочниця, а не прихована інфекція, наприклад .. тим більше, якщо не лікар призначав лікування .. "
   
 • Відгуки про лікування дисбактеріозу піхви на сайті Medkrug.ru:
  "Ну от у мене так само: призначають лікування від гарднерелли, але все марно, я вже 3 лікарів змінила, і донині пече і молочниця. Живу з чоловіком, сповідуємо безпечний секс, та не минає. Правда після місячних тиждень не так багато виділень білих, та дуже дошкуляє печіння, чайне дерево знімає симптом, та потім знову !((((((((((( Порадьте, що мені робити, будь ласка! "

  "Я лікувалася і консультувалася у дуже хорошого гінеколога в Центрі планування сім'ї. У мене хронічний бактеріальний вагіноз, тобто дуже часто буває дискомфорт у цій галузі. Дуже часто виникають загострення. У таких випадках хороші лікарі збирають всі аналізи. Проліковують небезпечні інфекції. А потім усе життя треба лікувати мікрофлору кишечника, підтримувати печінку і зміцнювати весь організм. Добре приймати лактобактерії курсами ".