Інтимна гігієна жінки — інтимне мило Вагісан® та зволожуючий гель Вагісан®

Інтимне мило Вагісан® рекомендують застосовувати  жінкам, і дівчаткам для щоденної гігієни. Мило Вагісан® очищує та захищає слизову оболонку статевих шляхів завдяки наявності у складі  молочної кислоти та екстрактів ромашки аптечної і календули лікарської. Молочна кислота підтримує і відновлює природний рН інтимної зони, а календула і ромашка мають протизапальну і антисептичну дію. Тому інтимне мило Вагісан® сприяє збереженню нормальної мікрофлори і запобіганню  розвитку генітальних інфекцій. Особливо важливо використовувати інтимне мило Вагісан® під час менструації, при вагітності та після пологів, після відвідування басейну, занять спортом.

Інтимна гігієна жінки

Сучасна жінка повинна слідкувати за своїм інтимним здоров’ям, щоб захистити себе від можливих гінекологічних захворювань. Профілактика, як відомо, набагато простіше та безпечніше лікування. Використання засобів інтимної гігієни значно знижує частоту запальних захворювань статевих органів. На жаль, не всі жінки дотримуються правил інтимної гігієни, хоча щоденне виконання кількох нескладних процедур дозволяє жінкам зберегти і поліпшити своє здоров'я. Гінекологи рекомендують щоденно очищати шкіру промежини і зовнішні статеві органи за допомогою спеціально створеного для цих цілей інтимного мила. Звичайне мило і гель для душу можуть призвести до порушення лужного (рН) балансу піхви  і викликати свербіж та подразнення. До порушення лужного балансу та мікрофлори піхви можуть також призвести прийом антибіотиків, менструація, сексуальні контакти і навіть носіння синтетичної нижньої білизни та щоденне використання гігієнічних прокладок.  

Мило для інтимної гігієни

Інтимне мило Вагісан®

Саме тому для дотримання інтимної гігієни та підтримки нормального рН інтимної області рекомендують використовувати мило, спеціально створене для цієї мети. Інтимне мило повинно містити молочну кислоту та рослинні компоненти з протизапальною і антисептичною дією. Бажано, щоб воно не містило барвників, ароматизаторів та речовин, здатних змінювати лужний баланс слизових оболонок статевих шляхів. Мило для інтимної гігієни Вагісан® задовольняє цим вимогам і містить молочну кислоту і екстракти ромашки аптечної (Chamomilla recutita) і календули лікарської (Calendula officinalis). Молочна кислота подтримує та відновлює рН статевих шляхів, а календула і ромашка мають протизапальну та антисептичну дію.


Завдяки цьому мило для інтимної гігієни Вагісан® сприяє збереженню нормальної мікрофлори, запобіганню розвитку генітальных інфекцій, появі дискомфорту і сухості інтимної зони. Крім того, мило Вагісан® є допоміжним засобом в лікуванні та  профілактиці вагінального дисбактеріозу при терапії оральним пробіотиком Вагісан® . Інтимне мило Вагісан® рекомендують застосовувати не тільки дорослим жінкам, але і дівчаткам. Особливо важливо використовувати мило Вагісан® під час менструації, вагітності і після пологів, так як саме в ці періоди мікрофлора піхви найчастіше порушується, і як наслідок, змінюється рН вагіни.

Сухість слизової оболонки статевих шляхів

Існує безліч причин, що викликають сухість слизової оболонки піхви: період менопаузи, прийом гормональних контрацептивів, антибіотиків і протигрибкових препаратів, фізичні та психологічні навантаження, стрес і т. і. Кількість жінок, які стикаються з цією проблемою, постійно зростає. Особливо часто ця проблема виникає в період менопаузи, коли кількість жіночих гормонів в організмі знижується. Сухість слизової оболонки може призводити до появи мікротріщин, дискомфорту, печіння і болісних відчуттів в інтимній області, особливо під час статевого акту, що різко знижує якість статевого життя.


Зволожуючий гель для інтимної гігієни

Зволожуючий гель Вагісан®

Гель для інтимної гігієни Вагісан® ефективно усуває сухість слизової оболонки піхви, в тому числі обумовлену менопаузою. Зволожуючий гель Вагісан® містить молочну кислоту, яка зберігає і підтримує природний рН інтимної області і сприяє збереженню здорової вагінальної мікрофлори. Гель Вагісан® знімає больові відчуття, свербіж, печіння, дискомфорт, викликані сухістю, захищає слизову від появи подразнення і мікротріщин, усуває дискомфорт під час статевого акту і полегшує інтимний контакт. Гель Вагісан® швидко всмоктується і не залишає плям на одязі, він сумісний з латексом. Зволожуючий гель Вагісан® можні використовувати для щоденної інтимної гігієни.

 

Якщо Ви довіряєте ТМ Вагісан, проголосуйте,
нажавши на кнопку

Рейтинг