Дія та склад Вагiсану®

Препарат Вагiсан® - це оральний пробіотик для відновлення вагінальної мікрофлори. Вагiсан® має унікальний склад: препарат виготовлений на основі живих лактобактерій, відкритих у результаті 20-річних досліджень, які проводилися канадськими вченими Dr. Andrew Bruce і Dr. Gregor Reid. Живі лактобактерії Вагiсану® виділені з урогенітальної мікрофлори здорових жінок. Тому Вагiсан® ефективно бореться з бактеріальним вагінозом, відновлюючи вагінальну мікрофлору й виробляючи біологічно активні речовини, згубні для хвороботворних мікробів. Ефективність Вагiсану® доведена численними клінічними дослідженнями, вітчизняними та закордонними, у яких узяло участь понад 1.000 жінок різного віку. Читайте відгуки про Вагiсан® і дивіться відео про дію Вагiсану®.

Пробіотичні лактобактерії в складі Вагiсану®

Головна перевага Вагiсану® над іншими засобами від вагінозу - це висока специфічність лактобактерій у складі Вагiсану®, адже вони виділені з урогенітального тракту здорових жінок. Iнші вагінальні пробіотики виготовлені на основі кишкових штамів, що мають меншу здатність ефективно приживатися в піхві.

Вагiсан® містить пробіотичні лактобактерії Lactobacillus rhamnosus GR-1 і Lactobacillus reuteri RC-14. Цілющі властивості цих лактобактерій були відкриті канадськими вченими Dr. Andrew Bruce і Dr. Gregor Reid, лауреатами престижної Міжнародної премії ім. Мечникова. Лактобактерії в капсулах лишаються живими і не втрачають здатності до розмноження завдяки інноваційному процесу виробництва Вагiсану®, розробленому датською компанією Chr. Hansen A/S.

Дія Вагісану®

Вагiсан® ефективно бореться з бактеріальним вагінозом і знижує ризик захворювання молочницею. Суть вагінозу полягає в порушенні  нормальної мікрофлори піхви, дефіциті лактобацил, що становлять її основу, та збільшенні кількості патогенних мікроорганізмів. Бактеріальний вагіноз нерідко є причиною жіночого безпліддя, викиднів, передчасних пологів. Жінки, які тривалий час страждають на вагіноз, входять до групи ризику з передракових захворювань шийки матки та захворювань, що передаються статевим шляхом.

Живі лактобактерії Вагiсану® виділені з вагінальної мікрофлори здорових жінок. Тому Вагiсан® ефективно відновлює мікрофлору піхви і виробляє біологічно активні речовини, згубні для хвороботворних мікробів. Ефективність Вагiсану® доведена численними клінічними дослідженнями, вітчизняними та закордонними. Головний висновок цих досліджень: латкобактерії, що містяться у Вагісані®, наділені унікальною здатністю, яка дає змогу застосовувати їх у лікуванні бактеріального вагінозу та інших вагінальних інфекцій.

Для нормалізації мікрофлори та профілактики вагінозу рекомендується приймати 1 капсулу Вагiсану® на день під час їжі, запиваючи водою. Покращення якості вагінальної флори слід очікувати вже за два тижні за умови застосування 1 капсули на день. У складі комбінованої терапії при хронічному порушенні мікрофлори піхви слід приймати 1-2 капсули на добу впродовж 2-4 тижнів.Під час лікування пероральними антибіотиками рекомендується приймати 2 капсули на добу впродовж 2-4 тижнів. Препарат слід приймати не менше, ніж за 2 години до або після застосування антибіотиків.

Механізм дії Вагiсану®

Механізм дії Вагiсану®

Ще одна перевага Вагiсану® перед іншими вагінальними пробіотиками - зручність прийому. Капсули Вагiсану® п'ють як звичайні таблетки. Тоді як інші пробіотики потрібно вводити вагінально.

Нас часто запитують, як лактобактерії Вагiсану® потрапляють до піхви. Механізм простий (див. ілюстрацію):

  • проковтнута вами капсула Вагiсану® потрапляє в шлунок. У шлунку желатинова оболонка капсули розчиняється, але лактобактерії залишаються захищеними спеціальним гелем (з полісахаридного матриксу);
  • у тонкому кишечнику лактобактерії вивільняються з капсули, вбирають вологу і "оживають" (регідратуються);
  • живі лактобактерії подорожують кишечником, проникають у піхву і колонізують її. Там вони починають розмножуватися, відновлюючи вагінальну мікрофлору.
Навіщо потрібні місцеві пробіотики ?

Більшість пробіотків для відновлення вагінальної мікрофлори випускаються у вигляді місцевих лікарських форм.

Існує поширена думка: «Потрапляючи відразу до місця призначення, бактерії швидше починають діяти».

Дійсно - видимий ефект настає швидше. Ви практично з першого прийому відчуваєте полегшення - зменшується свербіж, печіння, дискомфорт в інтимній області. Але тривалість ефекту від місцевих форм пробіотиків набагато коротше, ніж від оральної форми.

По-перше, практично всі місцеві пробіотики містять у складі бактерії, виділені з кишківника. Тому вони не володіють достатніми властивостями для заселення піхви (проявляють низькі колонізаційні, адгезивні властивості до слизової піхви, можуть легко витіснятися бактеріями, що знаходиться в більшості на слизовій піхви в даний момент).

По-друге, для повноцінного відновлення вагінальної мікрофлори бактеріям пробіотика необхідно пройти весь шлях від ШКТ до піхви (так само, як потрапляють в піхву природні лактобактерії ). Це забезпечує більш тривалу, але й більш якісну колонізацію піхви на тривалий час.

Тому для повноцінного відновлення інтимної флори - виправдано спільне застосування місцевої та оральної форм пробіотиків, що складаються з високоспецифічних штамів лактобацил урогенітального походження.

Вагісан® - перший і єдиний в Україні пробіотик, що містить штами, виділені з уретри і піхви здорових жінок.

Для того, щоб відновлення вагінальної мікрофлори було більш комфортним виробники Вагісану® випустили нову лікарську форму - Вагісан® вагінальні капсули №7.

Вагісан® вагінальні капсули №7 забезпечує максимально швидкий ефект при місцевому застосуванні.

У вагінальної формі Вагісану® містяться ті ж самі унікальні лактобактерії з урогенітального тракту, що і в оральної формі. Вони високоспецифічні до слизової оболонки піхви, так як виділені з урогенітального тракту здорових жінок і тому максимально швидко колонізують піхву, відновлюючи вагінальну мікрофлору.

Для більш вираженого ефекту, Вагісан® вагінальні капсули №7 додатково містять речовини пребіотичної дії, які є поживним середовищем для молочнокислих бактерій. І молочну кислоту для швидкого зниження рівня рН у піхві, який змінюється в лужну сторону при дисбіотичних станах піхви.

Вагісан® вагінальні капсули №7 рекомендовані при патологічно зміненій мікрофлорі піхви :

  • під час і після лікування антибіотиками;
  • після перенесених інфекцій, що передаються статевим шляхом;
  • під час прийому препаратів, що впливають на якість вагінальної мікрофлори (контрацептивні, гормональні препарати) ;
  • при зниженому імунітеті;
  • при розладах, обумовлених стресом;
  • під час і після вагітності.

Вагісан® вагінальні капсули №7 дозволені до застосування жінкам і дівчаткам, що досягли статевої зрілості.

Рекомендовано застосування по 1 капсулі на ніч протягом перших семи днів лікування. Лікування краще починати відразу після менструації.

Якщо Ви хочете швидко позбутися від неприємних симптомів дисбактеріозу - Ваш вибір Вагісан® вагінальні капсули №7.

Якщо Ви хочете назавжди забути про інтимні проблеми – оптимальним буде комплексне застосування оральної і вагінальної форм Вагісану®.

Якщо Ви довіряєте ТМ Вагісан, проголосуйте,
нажавши на кнопку

Рейтинг